Türkiye’nin lider yassı çelik üreticilerinden Tatmetal, yenilediği web sitesiyle dünyanın en prestijli organizasyonlarından Horizon Interactive Awards tarafından gümüş ödüle layık görüldü. Kullanıcı deneyimi, yaratıcılık, teknik altyapı ve iletişim/mesaj verme gibi çeşitli başlıklarda değerlendirilen Tatmetal web sitesi, Kurumsal ve B2B kategorisinde gümüş ödülün sahibi oldu. 

Türkiye’nin en büyük 74’üncü sanayi kuruluşu Tatmetal,  dünyanın en prestijli web ödüllerinden biri olan Horizon Interactive Awards 2020’de gümüş ödüle layık görüldü. 

Yenilenen web sitesiyle yarışmaya katılan Tatmetal, kullanıcı deneyimi, yaratıcılık, teknik altyapı, iletişim/mesaj verme ve etki başlıklarında değerlendirilerek, Kurumsal ve B2B kategorisinde gümüş ödülün sahibi oldu. 

Her yıl dünyanın dört bir yanından binlerce başvuru alan Horizon Interactive Awards; tasarım, pazarlama, reklam gibi sektör profesyonellerinden oluşan tarafsız bir jüri ile en iyi web sitesi, video, internet reklamcılığı, mobil uygulama gibi kategorileri değerlendiriyor.