Dondurma tutkunları için kışa özel lezzetler

KOBİ Postası

‘Ne yiyorsak onu sunarız’ mottosu ile yol alan Serez Dondurmacısı, birbirinden leziz 40 dondurma çeşidi ile her türlü damak tadına uygun tatlar üretiyor. Türkiye’nin dört bir yanından temin ettiği taze meyve, kuruyemiş ve sütü her dondurma çeşidi için kendine has formülleri ile birleştiren Serez Dondurmacısı, bu özel lezzetleri kış aylarında da sunmaya devam ediyor. Duble Çikolata, Tahin, Karamel ve Bodrum Mandalina çeşitlerinden oluşan kış lezzetlerini dondurma severler ile buluşturan Serez Dondurmacısı’nın bu tatlarına hem şubelerden hem de Getir Yemek ve Yemek sepeti uygulamasından online olarak erişilebiliyor.

Gurme dondurmalarıyla sektöre yeni bir soluk getiren Serez Dondurmacısı ;sütlü, sütsüz, sorbe, gurme, yoğurtlu, şekersiz, yıldızlı ve yüksek proteinli olmak üzere sekiz kategoride birbirinden lezzetli 40 ayrı dondurma çeşidiyle dondurma severlerin hem damaklarına hem de kalplerine hitap ediyor. Dondurmalarında bulunan her bir bileşeni özenle teste tabi tutarak içeriğinde kimyasal ya da tarım ilacı olmayan en kaliteli hammaddeleri üretimine dahil eden Serez Dondurmacısı, mevsime özel ürettiği Duble Çikolata, Tahin, Karamel ve Bodrum Mandalina çeşitlerinden oluşan kış lezzetlerini dondurma tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Kışa özel Duble Çikolata, Tahin, Karamel ve Bodrum Mandalina

Her dondurması için kendine has reçeteleri olan Serez Dondurmacısı; çikolata aşıklarına özel gerçek Belçika çikolatasının kullanıldığı Duble Çikolatalı dondurma, sütlü severlere taze sütten üretilen Tahinli ve Karamelli dondurma, sorbe tercih edenlere ise Bodrum’un mandalina bahçelerinden özenle toplanılan Bodrum Mandalinalı dondurma ile dört mevsim mutluluk sunuyor. Ürünlerinde hiçbir zaman yapay tatlandırıcı, aroma veya renklendiriciye yer vermeyen Serez Dondurmacısı, her zaman en taze, en doğal hammaddeleri kullanarak dondurmalarını üretiyor.

İnternet sitesinden 7/24 canlı destek hattı hizmeti sunan Serez Dondurmacısı’na, İstanbul’da Kartal, Maltepe, Bostancı, Acıbadem, Kozyatağı, Ataşehir ve Bakırköy şubelerinin yanı sıra Getir Yemek ve Yemek sepeti uygulamasından ulaşmak mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

<strong>Groupama Sigorta’nın Satıştan sorumlu yeni Genel Müdür Yardımcısı Cevdet Altuğ oldu</strong>

Global arenada 9 ülkede faaliyet gösteren ve sigorta sektöründe köklü bir mirası bulunan Groupama Sigorta, yönetim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Şirket, Satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine sektörün deneyimli isimlerinden […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN