In Street ile Karlı Havalarda Sağlam Adımlar

KOBİ Postası

Ayakkabı dolaplarının olmazsa olmazı olan kar botları, In Street’in şık ve tarz tasarımları ile göz dolduruyor. Karda yürürken ekstra bir güven ve konfor sağlayan aynı zamanda kış sporlarına da eşlik eden In Street Kar Botları kadın, erkek ve çocuklar için çok sayıda seçenek barındırıyor.

Bileğe kadar uzanan içi kürklü botlardan, outdoor modellere kadar geniş bir yelpazeye sahip In Street’in kadın kar botu koleksiyonuna gri ve siyah tonlar damgasını vuruyor. Kalın ve yüksek taban yapıları sayesinde ultra bir konfor yaratan modeller, sade tasarımları ile her kıyafetle uyum sağlıyor. Tırtıklı ve kaymaz tabanları ile aşınma ve yıpranmaya karşı sağlam ve dinamik bir yapı sunan kar botlarının erkek tasarımlarında ise klasik outdoor çizgisi korunuyor. 

Çocuk kategorisinde yer alan pembe ve mor renklerdeki kar botları konforlu yapısı ile dikkat çekiyor. Pembe üzerine kamuflaj desenlerin yer aldığı modellerinin yanı sıra lacivert ve mavi tonların öne çıktığı outdoor modeller, miniklerin güvenli adımlarına eşlik ediyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Hamiline yazılı paylar MKK kaydına alınıyor

Hamiline yazılı pay sahipleri ile sahip oldukları paya ilişkin bilgiler MKK’ya bildirilerek kaydi sisteme alınacak. Böylece hamiline yazılı payların sahiplik bilgileri ve devir işlemleri şeffaflaşacak, ticari hayatta güven ortamına yapısal […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN