140188_MCBS_Capital_205x275KOBİ’lerin iş yapış şekillerini değiştirerek, rekabet gücünü arttıran Millenicom, Bulut Santral çözümü ile ilk yatırım maliyeti olmaksızın aylık 29.90 TL’den başlayan fiyatlarla tüm telefon ve santral ihtiyacını karşılıyor.

Kurulduğu günden bu yana kurumsal segmentte KOBİ’lerin önceliklerini göz önünde bulundurarak çözümler sunan Millenicom, Bulut Santral hizmeti ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin ve girişimcilerin telekomünikasyon maliyetlerini kullandığı yüksek teknoloji ile minimuma indiriyor. Millenicom’un Bulut Santral çözümü,dahili hat başına içerisinde 100 dakika konuşma, Cisco telefon bulunan paketini aylık sadece 29,90 TL sabit ödemeyle müşterilerine sunuyor.

Herhangi bir santral ekipmanına ihtiyaç duymaksızın IP Bulut teknolojisi üzerinden hizmet veren Bulut Santral, firmaların hem ekonomik hem de güvenilir şekilde çağrılarını yanıtlamalarına, yönlendirmelerine, kaydetmelerine ve raporlamalarına yardımcı oluyor. Yeni iş kuracakların ve yakın zamanda büyüme hedefi olan markaların ilk tercihi olan Bulut Santral, işletmelerin telekomünikasyon giderlerini kontrol altında tutarak, sürpriz gider kalemlerini ortadan kaldırıyor.

Bulut Santral’in işletmelere sağladığı bir diğer önemli avantaj ise pahalı destek hizmeti ve ücretli güncellemelere gerek duymadan yazılımını yenileyebilmesi. Bu özelliği sayesinde periyodik bakım takvimini takip etme ya da yazılım güncellemesi için ekstra bedel ödeme dönemi sona eriyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın