Foto2Gelişmekte olan il ve ilçelere odaklanan Albaraka,faizsiz bankacılık prensiplerini ve müşterilerinin alışkın olduğu hizmet kalitesini yeni bölgelere yayıyor. Türkiye genelinde 2014 yılında 200 şubeye ulaşma hedefinde olan Albaraka, 145. şubesini Mardin’de açtı. Açılışa Mardin Valisi Dr. Ahmet Cengiz, Mardin il Emniyet Müdürü Derviş Kaya katıldı.

Albaraka Genel Müdürü Fahrettin Yahşi, açılışta yaptığı konuşmada, dünyanın en iyi katılım bankası olmayı hedeflediklerini belirterek, sözlerine şöyle devam etti:“İşini inançla, gayretle ve geniş bir vizyonla yapan çalışanlarımız ve bize güvenen müşterilerimizle bu hedefleri başarabileceğimize yürekten inanıyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da katılım bankacılığının çıtasını yükseltmeye devam edeceğiz.”

Böylesine güzel bir bölgenin insanına ve ekonomisine hizmet etmek için burada olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Genel Müdür Yahşi, “Albaraka olarak sermaye ve ortaklık yapımız kadar takip ettiğimiz ihtiyatlı yönetim politikalarımız ve mali yapımızın sağlamlığı ile sizlerin tasarruflarını güvenli bir şekilde büyütecek, işlerinizi geliştirmeniz için kaynak sağlayacağız” dedi.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın