MRE TUYLUTürkiye’yi ilk kez “özel bankacılık” kavramı ile tanıştıran Yapı Kredi Private Banking, dünyanın lider finansal haber siteleri arasında yer alan Global Financial Market Review (GFM) tarafından “En İyi Özel Bankacılık” ödülüne layık görüldü. Yapı Kredi Private Banking ödül kapsamında yeni ürünler, yenilikçilik, müşteri ilişkileri alanlarındaki başarısıyla değerlendirildi.

Yapı Kredi Private Banking’in 2013 yılı itibarıyla 30 bine yakın müşterisiyle ortalama 26 milyar varlık yönettiğini belirten Yapı Kredi Özel Bankacılık Pazarlama Direktörü İmre Tüylü, “Türkiye’de özel bankacılığı hayata geçiren ilk banka olarak uzun yıllardır bu hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizi tanıyarak onların risk profillerini ve hedeflerini analiz ediyoruz. Piyasaları yakından takip ediyor, müşteri odaklı Bankacılık anlayışımızla onların taleplerini, risk profillerini göz önüne alarak yeni yatırım ürünlerini hayata geçiriyoruz. Özel bankacılık alanında en geniş ürün yelpazesine sahip banka olduğumuzu da bu vesileyle bir kez daha hatırlatmak isteriz” diye konuştu.

Finansal hizmetlerinin yanı sıra çeşitli danışmanlıklarıyla da fark yarattıklarını ifade eden Tüylü, “Sanat, Gayrimenkul, Miras ve Filantropi Danışmanlığı gibi hizmetlerimiz kapsamında, konularında uzman kuruluşlarla gerçekleştirdiğimiz işbirlikleriyle müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği her alanda yanlarında olmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımızın GFM gibi saygın bir kuruluş tarafından takdir edilmesi de bizim başarımızı teyit eder nitelikte” dedi.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın