Antalya 3Türkiye’de dekorasyon ve mobilya sektörünün lider markalarından olan Tepe Home, Türkiye genelindeki tüm bayilerine 2014 projeksiyonunu anlattı.

Antalya Belek Ela Quality Resort Otelde 3 gün süren toplantıda,  2014 yılının yeni ürünleri,  müşteri hizmetlerindeki gelişim ve yenilikler, reklam&iletişim ve pazarlama faaliyetleri ile  üretim bölümündeki yeni anlayış hakkında bayilere bilgi verildi.

Toplantıya başkanlık eden Tepe Home Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İlhan İL, tüm bayilere 2014 için şu mesajı iletti;

“Yeniden yapılanma ve büyüme sürecindeki hedefleri doğrultusunda 2013’ü %10’luk bir büyüme ile tamamladık. Siz değerli bayilerimiz ve yeni mağazalar için görüşmelerini devam ettirdiğimiz yeni bayi adaylarımız ile birlikte bu süreci 2014 yılında da sürdürmeyi,  Türkiye genelindeki  mağaza sayımızı 45’in üzerine, toplam  satış alanımızı ise 140,000 m2’nin üzerine taşımayı hedefliyoruz.

Müşterilerimize daha kaliteli ve günümüz yaşam alışkanlıklarına uygun ürünler sunmak için üretim parkımızı yenileyerek kapasite ve verimlilik artışı sağladık. Makinelerimizin tamamı CNC kontrüllü, CE belgeli, esnek üretim mantığına göre seçilmiş konfigürasyonu özel yapılmıştır. Bunun yanısıra montajına başlamak üzere olduğumuz yeni cila hattımız ile aynı hattın üzerinde hem su bazlı lake ve vernik uygulaması, hem de solvent bazlı uygulama yapabileceğiz. Bu yatırımımız ile cila hattımızı ikiye çıkarıp 140 metre cila hattına sahip oluyoruz.

2014 yılında en yakından takip edeceğimiz projemiz yalın üretim projesi olacak.  2012 yılı Aralık ayında 27 ay sürecek olan “yalın üretim” projemizi başlattık.  Yalın üretim  tekniklerini kullanarak israfa neden olan bütün aktivitelerin sürekli olarak iyileştirilmesi, yok edilmesi, sıfır hata ve kusur hedefi ile çalışmayı hedefliyoruz. 

Ayrıca 2014 yılında Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri ile, şirket değerimizi sürekli arttırmak, bu süreçte en iyi iş modelini başarılı olarak uygulayabilmek, rakiplerimize göre bu süreci “en iyi yöneten şirket” olma hedefimizi sizlerin de desteği ile  gerçekleştirmek istiyoruz.”


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın