thumbnail_1386845791Vodafone Red’in “Sinema Kampanyası”nın kapsamı genişledi.

Vodafone Türkiye açıklamasına göre, Vodafone Red’in genişleyen sinema kampanyası, “Bu İşte Bir Yalnızlık Var” filminin galası öncesinde düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı. “Bu İşte Bir Yalnızlık Var”, Vodafone Red’in katkılarıyla yarın sinemaseverlerle buluşacak.

Açıklamaya göre Vodafone Türkiye, Vodafone Red dünyasına yeni bir fırsat ekliyor. Vodafone Red’liler, “Türkiye’nin En Büyük Sinema Kampanyası” ile 42 şehirde 110’dan fazla sinemada istedikleri gün, istedikleri seansta bir bilet aldıklarında, bir bileti Vodafone Red’in hediyesi olarak sahip oluyor.

Kampanyayakatılmak için BILET yazıp 6666’ya mesaj atmak gerekiyor. Kampanya bir ay boyunca iki filmde kullanılabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, şunları kaydetti:

“Abonelerimizin hayatını kolaylaştırdığımız, her şeyin en baştan tam olduğu Vodafone Red dünyasını 2010’da lanse ettik ve bu yıl yeniledik. Uçtan uca iletişim hizmetlerinin yanında Red’lilere tarife dakikalarıyla yurt dışını arama, yurt dışında özgürce kullanım, aile indirimi, interneti diğer cihazlarıyla paylaştırma gibi hizmetler sunduk. Red’lilere özel asistanlık hizmeti ve mobil hizmet ekibiyle her an kolaylıklar sağladık. Havaalanına VIP transfer, ücretsiz lounge kullanımı, araç kiralamada, restoranlarda ve tatil beldelerinde yüzde 50’ye varan indirim fırsatları sunduk. Türkiye’nin dijital dönüşümü yolunda sürekli hizmet ve teknoloji yatırımları yaparken sosyal yatırımlarımızı da eşit derecede önemsiyoruz. Sanata ve kültüre verdiğimiz desteğe, Vodafone Red’le sponsoru olduğumuz ‘Bu İşte Bir Yalnızlık Var’ filmiyle devam ediyoruz. Vodafone Red’lilere sinemayla buluşma kolaylığı sağlayan kampanyamızı genişletmenin mutluluğunu bu sponsorlukla birleştiriyoruz. Artık Vodafone Red’liler istedikleri filme, istedikleri gün, istedikleri seansta bir bilet aldıklarında bir bileti Vodafone Red’in hediyesi olarak edinebiliyor. Bu vesileyle herkesi Vodafone Red’in kolaylıklarla dolu dünyasına davet ediyoruz.”

Fida Film Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akdilek ise şu değerlendirmede bulundu:

“Fida Film olarak 49 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteriyoruz. Fida Film’in yöneticisi olarak, sinema sektörünün ülkemizde finansal anlamda maalesef dünya standartlarının çok gerisinde olduğunu düşünüyorum. Çok yetenekli yönetmenlerimiz, senaristlerimiz, oyuncularımız var. Sinema sanatı adına çok değerli fikirler üretiyoruz. Fakat sektör ekonomisi maalesef bu fikirleri hayata geçirecek ölçeği yakalayamıyor. Bu anlamda Vodafone gibi dünya devi bir markanın sanata ve özellikle sinema sektörüne katkılarını çok değerli buluyorum. ‘Bu İşte Bir Yalnızlık Var’a sponsor olan Vodafone Red markası, bizim için bir sponsordan fazlasını temsil ediyor. Sektörümüzün gelişimi için Vodafone’un katkıları sponsorluktan öte anlamlar taşıyor. Vodafone gibi markaların sinemaya desteğinin artarak sürmesini temenni ediyorum.”


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın