Turkcell Superonline ve National Geographic Channel, sanal dünyanın yanı sıra gerçek hayatta da hız tutkunu olanlar için yeni bir yarışma başlattı.

Turkcell Superonline açıklamasına göre, yarışmayla Turkcell Superonline ve Nat Geo’nun Facebook sayfasında yer alan uygulamada yer alan soruya #enhızlısından hashtag’iyle en yaratıcı yanıtı veren kişi, bir arkadaşıyla birlikte Ferrari World Abu Dabi’de dünyanın en hızlı, saatte 200 kilometre hıza ulaşan Roller Coaster’ına binme fırsatı yakalayacak.

Katılım için Turkcell Superonline abonesi olma koşulunun bulunmadığı yarışmada büyük ödüle giden yol, “Dünyanın en hızlı arabası saatte 439 kilometre hız yapabiliyor! Sen #enhızlısından kimin yanına, neden giderdin?” sorusuna 17 Aralık’a kadar #enhızlısından hashtag’iyle yanıt vermekten geçiyor.

Katılan herkesin Turkcell Superonline’dan bir ay boyunca ücretsiz fiber internet kazanacağı yarışmada jüri tarafından seçilecek en iyi 5 yanıtın sahibi NGC USB, 5 kişi ise Pro Camera’nın sahibi olacak.

Yeni sorularla ve yeni büyük ödüllerle Nisan 2014’e kadar sürecek yarışmada yer almak için www.facebook.com/Superonline adresini ziyaret etmek ve #enhızlısından hashtag’iyle birlikte mesajı girdikten sonra açılan kısa formu doldurmak yeterli.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın