Türk Telekom ve TTNET,  31 Aralık 2011 tarihinden önce abonelikleri iptal edilmiş ancak kuruma halen borcu olan müşterileri için, “Tatlıya Bağlayalım” kampanyası düzenledi.

Türk Telekom açıklamasına göre, kampanya, 31 Aralık 2011 öncesinde abonelikleri iptal edilen ve kuruma halen borcu bulunan Türk Telekom ve TTNET müşterilerini kapsıyor. Türk Telekom ve TTNET, kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerinin borçları için yüzde 100 faiz indirimi yapacak ve faturasız gecikme bedelini de talep etmeyecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, Türk Telekom ofis ya da bayileri ile PTT ofislerine başvurarak “Tatlıya Bağlayalım” kampanyası çerçevesinde sağlanan avantajlı ödeme koşullarından faydalanabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Hukuk Başkanı Can Esen, “Tatlıya Bağlayalım” kampanyasını abonelikleri borçları sebebi ile iptal edilmiş olan müşterilerinin beklentilerini değerlendirerek başlattıklarını belirterek, “Ödeme ve borç takip süreçlerini büyük ölçüde kolaylaştıracak ve kısaltacak olan bu kampanyamız ile önemli avantajlar sunuyoruz. Tatlıya Bağlayalım kampanyamızın önceki dönemlerde olduğu gibi bu dönemde de büyük bir ilgi çekeceğine, ilgili müşterilerimizin bu önemli fırsatı değerlendireceklerine inanıyoruz” ifadelerini kullandı

Türk Telekom ve TTNET’in “Tatlıya Bağlayalım” kampanyası 30 Kasım 2013 tarihine kadar sürecek.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın