H09929_Key_Model_KV_31adidas,  kendisini yavaş yavaş hissettiren soğuk ve yağışlı kış sezonuna Sonbahar/ Kış 2013 Winter Koleksiyonu ile yön verecek. adidas Originals Winter sokak modasının enerjisini kış mevsiminde de yaşatırken, NEO Winter gençliği harekete geçirmeye devam edecek. adidas Training ürünleri de kış sporları ve günlük antrenmanlar için yüksek konfor, performans ve şıklıktan taviz vermeyenlerin tercihi olacak.

adidas Sonbahar/Kış 2013 Winter Koleksiyonu, sıcak bir kış için yüksek performans ve konfor sunan, şık ve renkli geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Koleksiyon adidas Originals, NEO ve Training ürünleri ile orijinal ve dinamik bir kış vaat ediyor.

adidas Originals Winter, Sonbahar/Kış 2013 sezonunda içinde birbiriyle rahatlıkla kombinlenebilir yenilikçi ürünleri ile dikkat çekiyor.

adidas’ın modayı takip eden, günlük yaşamda spor giyim tarzını seven, dinamik gençlere yönelik yenilikçi markası NEO, Sonbahar/Kış 2013 sezonunda da kendi tarzını yaratmak isteyenlere sesleniyor.

adidas Training ürünleri de hem kış sporları hem de kış mevsimi boyunca yapılacak günlük spor aktivitelerde konfor, yüksek performans ve eğlenceli bir deneyim beklentisini karşılamaya hazır.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın