s1384177955_IMG_0066Renault-MAİS, Otomotiv sektöründe Genel Müdürlük ve Şubeleriyle TS ISO 10002 belgesini ilk alan otomobil firmalarından oldu.

Satış ve Satış Sonrası Hizmet süreçlerini Kalite ve Müşteri Memnuniyeti odaklı oluşturan ve sürekli geliştiren Renault – MAİS, 360 derece Müşteri memnuniyeti döngüsü prensibiyle, bugüne kadar gerçekleştirdiği çalışmaları, cevap verebilirlik, objektiflik, ücretler, gizlilik, müşteri odaklı yaklaşım, hesap verebilirlik ve sürekli iyileştirme yönündeki kalitesini TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesini alarak taçlandırdı.

TS ISO 10002 belgesinin imza töreni 11.11.2013 tarihinde Renault- MAİS A.Ş. Genel Müdürlüğünde yapıldı. İmza törenine TSE Başkanı Hulusi ŞENTÜRK, TSE Marmara Bölge Koordinatörü Mehmet HÜSREV, TSE Koordinasyon Grup Başkanı Levent BÜYÜKATAK, TSE Marmara Halkla İlişkiler ve Tanıtım Müdürü Ayhan DOĞAN, TSE İstanbul Belgelendirme Müdürü Hakan DENİZ, Renault-MAİS Genel Müdürü İbrahim AYBAR, İnsan Kaynakları ve Kalite Müdürü Cenap BİNİCİ, Satış Sonrası Müdürü Hüseyin YUSUFOĞLU, Müşteri Hizmetleri çalışanları ve İletişim Müdürü Umut CANPOLAT katıldı.

Müşterilerinden gelen başvuruları, sistemlerini geliştirmek ve sürekli daha iyi hizmet vermek için bir fırsat olarak gören Renault, yeni, farklı ve Müşteri odaklı projelerle hizmet vermeye devam edecektir.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın