İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Evernote Business iş yaşamınızda kolaylık sağlıyor

Dünyanın her şeyi hatırlamasına yardımcı dijital not tutma uygulaması Evernote, “Business” uygulaması ile özellikle KOBİ’lerin iş hayatına yardımcı olmayı hedefliyor.

Evernote Business ofisinizi ister cep telefonunuza, ister iPad’inize, isterseniz bilgisayarınıza taşıma fırsatı veriyor. Böylece nerede olursa olsun ofisteymiş gibi çalışabiliyor ve işinizle ilgili tüm ayrıntıları bağlantılı bir şekilde toplayarak, daha kısa zamanda daha verimli işler gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca yapılacaklar listesi ve etiketleme özellikleri ile hiç bir şeyi unutmuyor ve arama yaparken vakit kaybetmiyorsunuz.

Uygulamayı ister tek başına, ister çalışma arkadaşlarınızla beraber kullanabiliyorsunuz. Kendinize ait not defterleriyle işinizle ilgili her türlü fikri, belgeyi ya da dosyayı tek bir yerde saklayabiliyorsunuz. Ya da paylaşılan not defterleri sayesinde takım olarak yapılan işleri, ilerlemeleri, incelemeleri takip edebiliyorsunuz.

Evernote’da bulunan “not defterinde konuşmayı yazıya dönüştürme” özelliği ise klavye kullanmadan, yazabilme fırsatı veriyor. Açılan not dosyasında, konuşma balonuna dokunduğunuzda, konuşmaları yazı olarak not alabiliyorsunuz.

http://evernote-tr.tumblr.com/post/60266464962/windows-phone-icin-evernote-guncellemesi-yeni-kamera

Evernote uygulaması ücretsizdir fakat Evernote Business uygulaması için kişi başı kullanım ücreti olarak 18 TL alınıyor.

Evernote’un sitesinden uygulamayı indirebilir ve Business ürününe başlayabilirsiniz;

https://evernote.com/intl/tr/business/

https://evernote.com/intl/tr/business/features/

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın