İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Graniser, Avrupa’nın en büyük fuarı Cersai’de yerini alıyor

Graniser, 23-27 Eylül 2013 tarihinde İtalya’da düzenlenecek Avrupa seramik sektörünün en büyük fuarı Cersaie’ye katılıyor.  Birbirinden iddalı serilerden oluşan standı ile her yıl olduğu gibi bu yılda trendleri belirlemek için profesyonelleri standına bekliyor.

Yenilikçi ve modern tasarımları ile seramik sektörünün önde gelen ismi Graniser, Avrupa’nın en büyük fuarı Cersai’de yerini alıyor. 4 yılda 400 yeni ürün üreten Graniser, standındahem mevcut olan hem de yeni koleksiyonunu sektör profesyonelleriyle buluşturacak.

 

Sektör profesyonellerinin her yıl büyük bir ilgiyle takip ettiği, yeni ürünlerlerinin tanıtımlarını gerçekleştirdikleriCersaie Fuarı’na ilişkin düşüncelerini belirten Graniser Genel Müdürü Erol Hacıoğlu; “Sektörümüz için oldukça önemli olan Cersaie Fuarı’nda mevcut ve yeni ürünlerimizi tanıtarak daha geniş kitlelere ulaşmayı ve yeni işbirlikleri kurmayı amaçlıyoruz.” dedi. İnovasyona verdikleri öneme de değinen Hacıoğlu, “ Her sektörde olduğu gibi seramik sektörü de her geçen gün kendini yeniliyor ve gelişiyor. Bu gelişimi yakından takip etmek bizler için çok önemli. Graniser olarak biz inovasyonu kurumsal bir yapı taşı olarak benimsedik. Üretimde çevre dostu yeni malzeme, süreç ve teknolojilere yönelik araştırma, tasarlama, geliştirme ve üretim çalışmalarını yürüten ar-ge ve ür-ge departmanlarımız ile geleceğin yaşam şekillerine ve beklentilere uygun çözümler üretmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın