İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Garanti Mortgage’ın yenilenen internet sitesine ödül

Garanti Mortgage’ın yenilenen internet sitesi, Interactive Media Awards tarafından “Finansal Bilgi” kategorisinde Sınıfının En İyisi (Best in Class) ödülüne layık görüldü.

Garanti Mortgage’den yapılan açıklamaya göre, site ayrıca Amerika’nın en prestijli organizasyonlarından biri olan The Stevie Awards’da “Banka Websitesi Ödülleri” kategorisinde Bronz Madalya kazandı.

2006 yılından beri website tasarımı ve geliştirilmesinde mükemmellik standartlarını belirleyerek, üstün başarıları ödüllendiren Interactive Media Awards, www.garantimortgage.com’un yeni içeriği ve tasarımını, 500 puan üzerinden yapılan değerlendirmede, 490 puan ile notlandırdı. 2002’den bu yana dünya çapında başarılı profesyonellerin jüri üyesi olarak yer aldığı, uluslararası ödül programı The Stevie Awards ise, Garanti Mortgage websitesini, 30’u aşkın ülkeden gelen binlerce proje arasından seçerek Bronz Madalya ile taçlandırdı.

Yenilikçi çizgisiyle birçok ödül alan ve interaktif uygulamalarla ihtiyaçlara uygun olarak sürekli geliştirilen www.garantimortgage.com, tüketicilerin mortgage konusunda hayatını kolaylaştıran kapsamlı bir bilgi kaynağı sunuyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın