Renklerin sıradışılığı, desenlerin kendi içindeki ahengi, yaratıcılıktan doğan uyum Aker 2010-11 Sonbahar-Kış Eşarp Koleksiyonu?nda göz alıcı bir ahenge dönüşüyor.

Tasarımlardaki farklılık, renklerdeki canlılık hep Aker kadınının kendini, kendi tarzıyla ifade edebilme özgüvenini yansıtıyor. Sıcak renkleri ve dinamik çizgileriyle hem dışa dönük hem gizemli olmayı başaran bu koleksiyon kentli kadını hayata yeni gözlerle bakmaya davet ediyor.

Aker 2010-2011 Sonbahar-Kış Eşarp Koleksiyonu, kadınsı zarafete hayat veren bir moda anlayışının ürünü. Modadan bir keşif yolculuğu bekleyenler için! Yeni mevsimin getirdiği duyguları dolu dolu yaşamak ve hayatın temposuna hız katmak için Aker, bu çarpıcı koleksiyonuyla, bir kez daha, moda dünyasındaki klişelerin dışına çıkyor. Bine yakın farklı desen ve renk alternatifleriyle Aker?de her zevke, her beğeniye göre bir eşarp bulmak mümkün. Kadınları modayı değil, kendi yaratıcı içgüdülerini izlemeye davet ediyor?

Aker?i tüm diğer eşarp markalarından ayıran kalite farkı ise artarak devam ediyor. Dünyada ilk kez su ve leke tutmayan ipek eşarp üretimini gerçekleştiren Aker sayesinde, beğenerek aldığınız ipek eşarplarınızı, yağmur suyu ve lekelerden korkmadan, ilk günkü güzelliğiyle yıllarca kullanabiliyorsunuz. Parlaklığı, desenlerinin netliği, elde işlenen kenarları, kokusu ve kansorejen olmama özellikleri de Aker eşarpları ön plana çıkaran diğer konuların başında geliyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın