Sektörde 15’inci yılını geride bırakan ve sağlık turizmi alanında da etkin hizmetler sunan Egepol Hastaneleri, İskoçya’nın Edinburgh ve Glasgow kentlerindeki hastalara yönelik tanıtım gerçekleştirdi.

İskoç hastalara hem İzmir’i, hem de Egepol Hastanelerini tanıtan hekimler, katılımcıları tedavi süreçleri hakkında bilgilendirdi ve sorularını da yanıtladı.

İki ülke arasında sağlık turizmi köprüsü kurmak istediklerini dile getiren Egepol Hastanesi hekimleri şu bilgileri verdi: “Kısa süre önce Egepol International Hastanesi’nin, uluslararası kalite standardı olan JCI Belgesine sahip olması da uluslararası arenada önemli bir güven duygusu yaratıyor. JCI belgesi, sağlık hizmeti sunan kurumların uluslararası standartlara uygunluğunu gösteren önemli bir sertifikadır. Bu belge, kurumların hasta güvenliği, klinik performans, tıbbi cihazların yönetimi, çalışanların eğitimi ve kalite yönetimi gibi alanlarda yüksek standartları karşıladığını gösterir. Egepol Hastaneleri’nin deneyimli insan kaynağı ve teknolojik donanımıyla birlikte sağlık turizmi konusunda önemli bir altyapıya sahibiz. Sağlık turizmiyle birlikte hem İzmir’i tanıtıyoruz; hem de kentimize katma değer sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz”


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın