İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

STEPHEN KING’IN KISA HİKAYESİNDEN UYARLANAN ‘THE BOOGEYMAN’DEN FRAGMAN YAYINLANDI

TÜRÜNÜN EFSANE YAZARLARINDAN STEPHEN KING’IN KISA HİKAYESİNDEN UYARLANAN ‘THE BOOGEYMAN’DEN FRAGMAN YAYINLANDI

FİLM, 2 HAZİRAN’DAN İTİBAREN SİNEMALARDA

Korku-gerilim türü yazınının en önemli kalemlerinden usta yazar Stephen King’in kısa hikayesinden uyarlanan ‘The Boogeyman’, 2 Haziran’dan itibaren sinemalarda. Türünün severlerinin şimdiden heyecanla beklediği filmin başrollerinde Sophie Thatcher, Chris Messina, Vivien Lyra Blair, Marin Ireland, Madison Hu, LisaGay Hamilton ve David Dastmalchian yer alıyor. 

İzleyicileri gerilimin doruğuna çıkarmaya hazırlanan ve merakla beklenen ‘The Boogeyman’in hem afişi hem de fragmanı yayınlandı. Efsane yazar Stephen King’in Türkçe’ye ‘Hayaletin Garip Huyları’ adıyla kazandırılmış romanında yer alan aynı adlı kısa hikayeden uyarlanan film, 2 Haziran’dan itibaren vizyona giriyor.

Lise öğrencisi Sadie Harper ile kardeşi Sawyer’ın annelerini kaybetmelerinin acısını yaşarken, terapist olan babaları Will’in çaresiz bir hastasının beklenmedik şekilde yardım için evlerine gelmesi hayatlarını tamamen değiştirir. Bu kişi ardında kurbanlarının acısıyla beslenen korkunç bir doğaüstü varlık bırakır.

Rob Savage’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Scott Beck, Bryan Woods ve Mark Heyman’ın senaryolaştırdığı ‘The Boogeyman’in oyuncu kadrosunda Sophie Thatcher, Chris Messina, Vivien Lyra Blair ve Marin Ireland gibi isimler yer alıyor. Shawn Levy, Dan Levine ve Dan Cohen’in yapımcıları arasında yer aldığı film, 2 Haziran’dan itibaren türün severlerine unutulmaz bir seyir keyfi yaşatmak için beyazperdede olacak.

Fragmanı izlemek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:  

Youtube – Türkçe Altyazılı Fragman: 

Youtube – Altyazılı Fragman Embed Kod: 

<iframe width=”1280″ height=”720″ src=https://www.youtube.com/embed/CWiXjox5LJU title=”The Boogeyman 2 Haziran’da Sadece Sinemalarda!” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” allowfullscreen></iframe>

Instagram: 

https://www.instagram.com/p/CoCk5FztqI2/

Facebook:

https://fb.watch/inuQeMAHdZ/

 


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın