Köklü bir profesyonel eğitim ve yönetim danışmanlığı şirketi olan İndus Danışmanlık, bu yıl 20’nci yaşını kutluyor. İsminden aldığı ilhamla bilgi ve ışık yayma misyonuyla çalışmalarını sürdüren İndus Danışmanlık, alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla 20 yıldır bireylerin ve kurumların yetenek gelişimini inşa ediyor. İndus Danışmanlık Kurucu Danışmanı M. Efsun Yüksel Tunç, “Birey ve şirketlere 15’ten farklı yöntemle 150’yi aşkın eğitim sunuyoruz. Bununla beraber eğitim ihracatı gerçekleştirerek uluslararası alanda sürekli büyüme stratejisiyle ilerliyoruz. Gelecek yıllarda da değer üreterek, değişim için yön göstererek büyümeyi sürdüreceğiz” diyor. 

Bilgili, deneyimli ve sonuç odaklı yaklaşımıyla çalıştığı birey ve kurumların hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için farkındalık yaratmayı ve değişim için yön göstermeyi misyon edinen İndus Danışmanlık, bu yıl 20’nci yaşını kutluyor. Köklü bir profesyonel eğitim ve yönetim danışmanlığı şirketi olan İndus Danışmanlık, şirketlerin ekip ve yönetim süreçlerindeki kaliteyi artırmayı, entelektüel sermayelerini geliştirmeyi, değişim adaptasyonunu sağlamayı ve kurumların değişime ayak uydurarak hedeflerine ulaşmalarını misyon ediniyor. 

Dijital dönüşümünü pandemi dönemi öncesi tamamlayan şirketlerden biri olarak süreci çok iyi yöneten İndus Danışmanlık, online eğitim ve yönetim danışmanlık hizmetlerinde başarı yakalayan şirketlerden biri olarak öne çıkıyor. 20’nci yıllarını kutladıkları 2021 yılında yepyeni projelerle çalışmalarını taçlandıracaklarını anlatan İndus Danışmanlık Kurucu Danışmanı M. Efsun Yüksel Tunç, eğitimin farklı mekanlarda ve farklı formatlarda her daim hayatımızın bir parçası olmasını sağladıklarını söylüyor. Tunç, “Kurumlara ve bireylere verdiğimiz eğitimlerde koçluk metodolojisi uyguluyoruz. Birey ve şirketlere 15’ten farklı yöntemle 150’yi aşkın eğitim sunuyoruz. Bununla beraber eğitim ihracatı gerçekleştirdiğimiz İngiltere, Yunanistan, İspanya, Hollanda, Burkina Faso gibi ülkelere yenilerini ekleyerek uluslararası alanda sürekli büyüme stratejisiyle ilerliyoruz. 20 yılı aşkın süredir alanında uzman ve deneyimli kadromuzla bireylerin ve kurumların yetenek gelişimini inşa ettiğimiz için gurur duyuyoruz. Gelecek yıllarda da değer üreterek, değişim için yön göstererek büyümeyi sürdüreceğiz.” 

İndus Danışmanlık, ismini M.Ö. 3000 yılında yaşamış olan bilginin ve ışığın insanları diye nitelendirilen İndus uygarlığından alıyor. İsminden aldığı ilhamla bilgi ve ışık yayma misyonuyla çalışmalarını sürdüren İndus Danışmanlık, kurumlara ve bireylere verdiği eğitimlerinde koçluk metodolijisi uyguluyor. Bu metodolojide; önce farkındalık yaratılıyor, kişiler değişim için isteklendiriliyor sonra da değişim için bilgi ve deneyim paylaşılıyor. Hem yönetim danışmanlığı hem de eğitim danışmanlığı alanında sektöre yeni yöntemler sunan Indus Danışmanlık Business Shower’dan HR Marketing’e; Mitolojik Programlardan Dine & Fine gibi farklı konseptlere imza atıyor. Tüm bunların temelinde öğrenmeyi teşvik etmek ve herkesin öğrenebileceği bir metot uygulamak yatıyor. 

www.indusdanismanlik.com