Türkiye ayakkabı sektörünün lideri FLO Mağazacılık bünyesinde faaliyetlerine devam eden Sport In Street, deneyim mağazacılığını dinamik konseptiyle birleştirerek spor mağazalarına yeni bir soluk getiriyor.  FLO’nun 129 mağazayla hizmet vermeye devam eden ödüllü spor mağaza konsepti In Street’i bir üst seviyeye taşıyan Sport In Street, beşinci mağazasını Marmara Park AVM’de açtı.

FLO Mağazacılık bünyesinde, dünyaca ünlü spor markalarının binlerce çeşit ayakkabı ve tekstil ürünlerini tüketicilere sunan Sport In Street, 642 metrekarelik beşinci mağazasını Marmara Park AVM’de açtı. Modern bir çizgiyle tasarlanan Sport In Street, yeni nesil mağazacılığın tüm özelliklerini barındırırken geniş alanıyla rahat bir alışveriş deneyimi yaşatıyor ve modern mağazacılık anlayışını bir üst seviyeye taşıyor. 

Herkesin ayakkabıcısı olma vizyonuyla yatırımlarını sürdüren FLO Mağazacılık, yeni konsept mağazası Sport In Street ile spor tutkunu müşterilerine keyifli bir alışveriş ortamı sağlarken dünyaca ünlü markaların en trend ürünlerini bir arada sunuyor. Sport In Street mağazalarında Adidas, Nike, Puma, Skechers, Vans, U.S. Polo Assn., Reebok, Slip Stop gibi markaların yanı sıra FLO’nun çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Kinetix, Nine West, Lumberjack ve Dockers by Gerli markalarının ürünleri de tüketicilerin beğenisine sunuluyor.