GELECEĞE NEFES KAMPANYASINA VANEDA’DAN DESTEK

KOBİ Postası

Doğa tutkunlarının vazgeçilmez markası Vaneda, T.C Tarım ve Orman Bakanlığı’nın yürütmekte olduğu “GELECEĞE NEFES” projesine “1 T-shirt = 1 Ağaç” kampanyası ile destek oluyor.

Vaneda, tüm Türkiye’de devam eden ve fidan dikimi çalışmaları titizlikle sürdürülen “Geleceğe Nefes” projesine katkıda bulunmak üzere çok özel bir kampanya başlattı. Vaneda’nın “1 T-shirt = 1 Ağaç” kampanyası kapsamında satışa sunulan her T-shirt için “Geleceğe Nefes” projesine 2 adet fidan bağışlanacak. 

Kampanya için özel olarak tasarlanan kestane, meşe ve kayın ağacı baskılı tişörtleri aldığınızda adınıza 2 adet fidan dikimi yapılarak ürünle birlikte sertifika da gönderilecek. Kampanya kapsamında yüzbinlerce fidanın toprakla buluşması ve Türkiye’nin doğal yaşam alanlarının korunmasına katkıda bulunulması hedefleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İşsizlik yüzde 12.7'ye, istihdam yüzde 43.6'ya geriledi

Türkiye genelinde işsizlik, Eylül, Ekim ve Kasım aylarını kapsayan Ekim döneminde yüzde 12.7’ye, istihdam da yüzde 43.6’ya geriledi. Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) verilerine göre, Ekim döneminde 15 ve daha yukarı […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN