Mevsimin Başrolü: Lumberjack Botlar

KOBİ Postası

Lumberjack yeni sezon koleksiyonuyla şehir modasının zirvesindeki yerini kaptırmıyor. Havaların soğumasıyla adımlarımıza eşlik edecek Lumberjack botlar; tasarımları, sağlamlığı, ayağı saran konforlu yapısı ve her tarza uyum sağlayan renkleriyle adeta mevsim modasının başrolü oluyor.

Sokakta, ofiste veya hafta sonu etkinliğinde her kombinin tamamlayıcısı olan Lumberjack botlar, modern yorumlarıyla da dikkat çekiyor. Kaliteli malzemesi, sağlam yapısı ve şık duruşuyla bütün gözleri üzerine çeken modeller, kalın tabanlarıyla ayakları korurken en soğuk kış günlerine bile meydan okuyor. Stiline özen gösteren kadın ve erkekler için en trend modellerin yer aldığı koleksiyon; hardal, kahverengi, taba, hâkî ve siyah renk seçenekleri sunuyor. Sezon modasını tamamlayan Lumberjack botlar; skinny jean, deri taytlar, pileli etekler, kürk detaylı montlar, gömlekler, kanvas pantolonlar, ceketler, kamuflaj desenli montlar ve kabanlarla rahatlıkla kombinlenebiliyor.

Lumberjack koleksiyonlarında yer alan oldukça zengin modelleri daha yakından görebilmek için FLOIn Street ve diğer seçkin satış noktalarını veya www.flo.com.trve www.instreet.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İş Bankası'na genel müdür olacak kişi belli oldu

Türkiye’nin ilk özel bankası Türkiye İş Bankası yeni ilklere imza attı. Tarihinde ilk kez bir genel müdür halefini ilan ederek görevinden ayrılacağını açıkladı. Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN