Victorinox’tan tasarım ödüllü SwissCard Classic

KOBİ Postası

Çakılara eşsiz yorumunu katarak, kamptan şehir hayatına kadar her alanda kullanılan çok fonksiyonlu çakılar üreten Victorinox, SwissCard Classic ile çakıların tasarımını yeniden belirliyor. Ödüllü tasarımının yanı sıra toplam 10 farklı fonksiyonunu kredi kartı boyutuna sığdıran SwissCard Classic, çakılardaki sıradanlığı ortadan kaldırıyor.

Doğa ve en zorlu ortamlar için 100 yıldır çok fonksiyonlu çakılar üreten Victorinox, SwissCard Classic ile çakılardaki uzmanlığını ortaya koyuyor. Tasarımı, fonksiyonları, işlevselliği ile ödüllü bir klasik olan SwissCard Classic, kredi kartı boyutlarında 10 farklı fonksiyonu gizliyor.

Kırmızı rengiyle dikkat çekici

İnceliği ve şık tasarımıyla cüzdanlarda kolayca taşınabilen çakı, kırmızı rengiyle de tüm dikkatleri üzerine çekiyor. 26 gram ağırlığı ve şeffaf yapısıyla kolay bir taşıma ve kullanım imkanı sunan çakı, boyutlarına rağmen en zorlu anların üstesinden kolayca geliyor.

Farklı tasarımda çakı severlerin yeni tutkusuna dönüşüyor

Tırnak törpüsü, cetvel, makas, kürdan, cımbız, tornavida, mektup açacağı, toplu iğne ve tükenmez kalem gibi 10 fonksiyonu bir arada sunan çakı, farklı tasarımda çakı severlerin yeni tutkusuna dönüşüyor. Victorinox tutkunları SwissCard Classic ile her anı en keyifli şekilde geçiriyor.

Mall of İstanbul, Maltepe Piazza’daki Hobix mağazalarında ve hobix.com.tr internet adresinde bulabileceğiniz Victorinox SwissCard Classic’in fiyatı 359,90 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

<strong>Arçelik’in Üretim ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nihat Bayız oldu</strong>

On iki senedir Arçelik’te farklı fonksiyonlarda üst düzey yöneticilik yapan Nihat Bayız, ‘Üretim ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’ görevine atandı. Ev teknolojilerinde Türkiye’nin lider şirketlerinden biri olan Arçelik’in ‘Üretim ve […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN