Kış ortasında sıcacık evler

KOBİ Postası

Kış mevsiminin romantik havası evlerde de kendini göstermeye başlıyor. Kendinizi daha iyi hissetmek için en çok zaman geçirdiğiniz evinizde size enerji verecek sıcak değişiklikler yapabilir ve kışı daha mutlu geçirebilirsiniz. Legrand, Raventi™ Selection anahtar priz serisi ile evinizde yeni bir atmosfer yaratın.

Kışın mekanları canlandırmanın ve onlara müthiş bir yaşam enerjisi ve güzellik katmanın en iyi yolu Raventi™ Selection anahtar-priz serisi. Legrand, modern ve minimalist tasarımı son teknolojiyle buluşturarak yaşadığınız ortama farklılık katıyor. Keskin köşeler, modern tasarım ve ipeksi bir yüzeye sahip Raventi™ Selection, renk seçenekleriyle estetik ve uyum kavramlarını yeniden tanımlıyor.

Estetik ve uyum bir arada

Raventi™ Selection anahtar-priz serisi birbirinden farklı renk seçenekleri, gelişmiş işlevleri ve kolay montaj özellikleriyle yaşam alanlarındaki tüm ihtiyaçları karşılıyor. Yer tasarrufu sağlayan mekanizma ve geniş açılan güçlü tırnaklarıyla pürüzlü yüzeylerde dahi duvara tam oturan dayanıklı yeni nesil izole kaide sistemiyle büyük beğeni topluyor. 

Modern mimari ve çağdaş yaşamın en iyi yansıması Raventi™ Selection tüm zevklere hitap eden renkleri ve estetik görünümüyle evinizin havasını baştan aşağı değiştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

2020'DE RAKAMLARLA SCOUTIUM

Genç yetenekleri keşfeden dijital futbol gözlemciliği platformu Scoutium’un 2020 yılı

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN