2021 Yılında Türkiye Ekonomisi nasıl olacak?

KOBİ Postası

Koç Üniversitesi – TÜSİAD Ekonomik Araştırma Forumu tarafından düzenlenecek konferansta 2021 yılında Türkiye ekonomisi değerlendirilecek. Konferans dahilinde gerçekleşecek panele Gizem Öztok Altınsaç, Uğur Gürses, Selva Demiralp, Cevdet Akçay konuşmacı olarak katılacak.   

TÜSİAD ve Koç Üniversitesi ortaklığı ile oluşturulan Ekonomik Araştırma Forumu (EAF) tarafından düzenlenecek “2021 Yılında Türkiye Ekonomisi” başlıklı konferans, 8 Ocak Cuma günü 09:30 – 12:00 saatleri arasında, online olarak gerçekleştirilecek.

Etkinliğin açılış konuşması TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski tarafından yapılacak. Açılış konuşmasının ardından konferans, 2021 yılında Türkiye ekonomisinin değerlendirileceği bir panel ile devam edecek. Hande Demirel’in yönetiminde gerçekleşecek panele Gizem Öztok Altınsaç, Uğur Gürses, Selva Demiralp,  Cevdet Akçay konuşmacı olarak katılacak.

Panelde pandemi sonrası makroekonomik gelişmeler çerçevesinde Türkiye ekonomisinin mevcut durumu ele alınacak ve hem yerel hem de küresel gelişmelerin ekonomiye sağlayabileceği riskler ve fırsatlar değerlendirilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Şarjınız Yoksa Şimdi VİKO USB Prizler Var

Panasonic Life Solutions Türkiye’nin VİKO USB’li İkili Topraklı Priz’i ile şarj sorunu ortadan kalkıyor. Şarj adaptörünüz yanınızda olmasa bile, eğer USB kablonuz yanınızdaysa cihazlarınızı şarj etmeniz olanaklı hale geliyor. Aynı anda […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN