Vade farksız 24 taksitle Xbox Series S 100’ün üzerinde oyunla beraber şimdi Vatan Bilgisayar ile Türkiye’de

KOBİ Postası

Oyunseverler, Fibabank kredisi ile vade farksız 24 taksit avantajından faydalanarak yeni nesil oyun konsolu Xbox Series S’e sahip olabilecekler. Bu modelle konsolu satın alanlar, paketin içerisine dahil olan 3 aylık Xbox Game Pass Ultimate üyeliği ile Xbox’ın 100’den fazla kaliteli oyununa da sahip olacaklar. 

Microsoft’un Ray Tracing, özel SDD ve 120 FPS’ye kadar yeni nesil görüntü hızı gibi özelliklere sahip olan yeni nesil oyun konsolu Xbox Series S’e ek olarak, Xbox’ın 100’den fazla kaliteli oyunu bünyesinde barındıran oyun kütüphanesi Xbox Game Pass Ultimate’ın 3 aylık üyeliği de paketle beraber geliyor. Satın almayı kolaylaştıran bu model ile Türk oyunseverlerin konsollara erişiminde ve ödemelerinde kolaylık sağlanması hedefleniyor. Aynı zamanda Xbox Game Pass üyeliğiyle oyunlara kolay erişim imkanı da sunan bu modelle Türkiye’deki konsol satın alma alışkanlıklarının değişeceği ve oyun dünyasındaki yeniliklerin yaygınlaşarak daha fazla kişiye ulaşılacağı öngörülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bağlıkaya: Sağlıkçılardan sonra turizm çalışanlarına öncelik verilmesi için temasa geçtik

TÜRSAB Fuarcılık ve İZFAŞ ortaklığında düzenlenen 14. Travel Turkey İzmir Fuarı bu yıl pandemi nedeniyle 25-27 Şubat tarihleri arasında dijital olarak gerçekleşecek. Türkiye’de turizm sektörünün ilk sanal fuarı olacak “14. Travel Turkey İzmir Dijital Fuarı” için online […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN