Mall Of İstanbul Hilton Otel, Mitsubishi Heavy Kalitesini Tercih Etti

KOBİ Postası

Yüksek teknoloji ve enerji verimliliği sağlayan ürünleriyle mekanların iklimlendirme sistemlerine değer katan Form MHI Klima Sistemleri, Mall Of İstanbul Hilton Otel’in de tercihi oldu. Hilton Otel’in iklimlendirmesi yüksek verimli Mitsubishi Heavy VRF sistemlerle sağlanıyor.

Gücünü 55 yıllık Form tecrübesi ve üstün Japon teknolojisinden alan Form MHI Klima Sistemleri, Mall Of İstanbul Hilton Otel’in iklimlendirme ihtiyacına yüksek enerji verimliliğine sahip Mitsubishi Heavy Heat Pump VRF klimalar ile çözüm sunuyor. 

Mall Of İstanbul kompleks projesi içerisinde yer alan Hilton Otel’in iklimlendirmesi 74 adet dış ünite, 368 adet iç ünite olmak üzere 442 adet Mitsubishi Heavy VRF klima ile sağlanıyor. Kanal ve kaset tipi iç ünitelerden oluşan sistem toplamda 3,600 kW güç kapasitesiyle otelin farklı fonksiyona sahip mahallerini en verimli ve uygun şekilde iklimlendiriyor. Aynı zamanda otelin taze hava ihtiyacına yönelik DX bataryalı klima santralleri de kullanılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

<strong>Identify, F5 İletişim Yönetimi’ni seçti </strong>

Almanya’nın en büyük kimlik yönetim platformu (IMPaaS) sağlayıcılarından olan Identify, Türkiye’deki iletişim çalışmalarını F5 İletişim Yönetimi’yle yürütme kararı aldı.  Identify; bankacılık-finans, sigorta, telekomünikasyon, e-ticaret, oyun ve araç kiralama alanları başta olmak […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN