Lüleburgaz Belediye sive TMMOB’dan işbirliği 

KOBİ Postası

Türkiye Makine Mühendisleri Odası (TMMOB) Edirne Şubesi ile kent genelindeki asansörlerin bakımı, denetimi ve kontrolü için düzenlenen protokolde konuşan Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, “Lüleburgaz Belediyesi adına, bir meslek örgütüyle bu protokolü imzalamaktan dolayı mutluluk duyuyorum” dedi. 

Lüleburgaz Belediyesi, ilçe genelindeki asansörlerin periyodik kontrollerinin gerçekleştirilmesi için TMMOB Edirne Şubesi ile protokol imzaladı. TMMOB Edirne Şube üyelerinin katıldığı protokolde konuşan Başkan Gerenli, bir meslek örgütüyle önemli bir hayati konulardan biri olan asansör bakımıyla ilgili protokol imzalamaktan dolayı mutluluk duyduğunu dile getirdi. 

İmzalar atıldı

Protokolü Lüleburgaz Belediyesi adına Başkan Gerenli ve TMMOB adına da şube yönetim kurulu sekreteri Nilay Esin Suner imzaladı. İmzalanan protokol sonucunda 2018 yılında Resmi Gazete’de yayınlanan “asansör Periyodik Kontrol Yönetmeliği” gereğince adımlar atılacak. Bu kapsamda Lüleburgaz sınırları içerisinde bulunan yapılardaki asansörlerin protokol süresince periyodik kontrolleri gerçekleştirilecek.  Öte yandan 24 Şubat’ta başlayacak olan protokol 4 yıl sürecek.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

GIDALARIN BOZULMA VE ÇÜRÜMESİNİ ÖNLEYEN AMBALAJLAR ARTIK TÜKETİCİYE ULAŞABİLECEK

Sabancı Üniversitesi Tarafından Geliştirilen Gıdaların Raf Ömrünü Uzatan Nano-Kil Katkılı Ambalaj Lisanslandı. Sabancı Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi (SUNUM)’da geliştirilen patentli, gıdaların raf ömrünü uzatan nano-kil […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN