Gc ile Şıklık ve İddia Bir Arada

KOBİ Postası

 

Zengin saat koleksiyonlarıyla farklı zevklere hitap eden Gc’nin yeni modelleri hem kadınların hem erkeklerin bileğine iddialı bir şıklık taşıyor. Gc’nin yeni modelleri Sevgililer Günü için özel bir hediye arayanlar için de mükemmel bir seçenek… 

 

Dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Gc’nin yeni modelleri, 14 Şubat’ta hem kadınları hem erkekleri mutlu edecek şık bir hediye seçeneği oluyor. Gc’nin kadınlar için tasarladığı yeni modelinde kadınlara zarafet ve ihtişam vadediyor. Pembe altın rengin şıklığını incelikle düşünülmüş detaylarla buluşturan Gc’nin yeni modelinde kullanılan Swarovski kristalleri ise ışıltısıyla göz alıyor. Bezeli çepeçevre saran Swarovski kristalleri, saatin indekslerine de zarif bir dokunuş yapıyor.

 

Gc’nin erkeklerin şıklığını tamamlayan yeni modeli ise lacivertin asaletini gözler önüne seriyor. Saatin hasır bileziği, rose gold kasasıyla muhteşem bir uyum sergiliyor. Lacivert kadranda kullanılan bronz detaylar ise saatin iddialı duruşunu tamamlıyor.

 

Gc koleksiyonunda yer alanbirbirinden iddialı tasarımlara sahip erkek ve kadın saatlerini Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Fiyat bilgisi:  

GCY27003G7MF – 5.160 TL

GCY64002L1MF – 3.370 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

ICF Türkiye, 15. Kuruluş Yılını, geçmişten günümüze tüm başkanlarının katılımıyla kutladı

Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF Global’in ülkemizdeki imtiyazlı kuruluşu ICF Türkiye, 15. kuruluş yılını, bugüne kadar görev yapmış tüm başkanlar ve ICF Global’in Başkanı Magdalena Mook’un katıldığı bir webinar ile kutladı.  ICF Türkiye, uluslararası ICF camiasında, […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN