Rockwell Automation ‘LifecyclelQ’yu tanıttı

KOBİ Postası

Rockwell Automation LifecycleIQ™ Hizmetler İle sanayi şirketlerine yeni olasılıkların kapısını açıyor

Genişletilmiş profesyonel hizmetler portföyü uzun vadeli ortaklıklar inşa etmek ve endüstriyel değer zincirinin ihtiyaçlarını karşılamak için bilgi ve teknolojiyi birleştiriyor.

Rockwell Automation, özellikle  bu zor zamanlarda, şirketlerin daha hızlı ve sürdürülebilir bir şekilde inovasyon yapabilmesi için hizmet ve çözüm yetkinliklerini genişletiyor ve yeni markasını tanıtıyor:  LifecycleIQ Hizmetler.

Yeni marka, müşterilerin Rockwell Automation teknolojileri ve eğitimli profesyonelleriyle iletişime geçme olasılıklarını genişletiyor. Bu sayede performanslarını artırmalarına ve endüstriyel değer zinciri genelinde tüm olasılıklarını yeniden şekillendirmelerine yardımcı oluyor.

LifecycleIQ Hizmetler müşterilerin bugün ihtiyaç duyduğu ve beklediği dönüşümleri sağlayan bir ortaklık sunabiliyor. Dijital teknolojileri giderek güçlenen insan Know-How’ı ile birleştiren bu hizmetler, şirketlerin daha hızlı ve daha akıllı işlemesini, iş döngülerinin her noktasında daha atik olmalarını sağlıyor. Bu hizmetler sayesinde müşterilerimiz kırsalda veya sanayi bölgelerindeki tesislerinde Connected Enterprise’ın gücünü tasarım, operasyon ve bakım aşamalarında gerçeğe dönüştürebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

OYAK Beton, OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş. ile birleşti

OYAK Çimento Fabrikaları A.Ş., hızlı ve karlı büyüme stratejisi çerçevesinde OYAK Beton ile birleşme sağladı. İki şirketin birleşmesi sadeleşme ve verimlilik artışına katkı sağlarken, ortaya çıkan sinerji ile toplam faydanın […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN