Dünyaca ünlü ‘Museum of Selfies’ Trump AVM’de açılıyor

KOBİ Postası

Museum of Selfies, Hollywood ve Las Vegas’dan sonra şimdi de Türkiye’de. Pandemi döneminde dekorasyon değişimine giden ve hem iç hem de dış alanlarında yeni bir görünüme kavuşan Trump Alışveriş Merkezi, çocuk katına yepyeni bir eğlence anlayışı getiriyor. Dünyanın en çok ilgi gören eğlence müzelerinden Museum of Selfies, Şubat ayında Trump AVM’de ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.    

Dünyaca ünlü selfie müzesi Museum of Selfies, Hollywood ve Las Vegas’tan sonra  Trump Alışveriş Merkezi’nde açılıyor. 

Trump Alışveriş Merkezi’nin yenilenen ve özel bir tasarıma sahip eğlence katında en son teknolojik donanımlı yeni nesil oyuncaklar, sosyalleşme alanları, bowling salonları gibi alternatiflerin yanı sıra dünyaca ünlü interaktif eğlence müzesi Museum of Selfies de yer alıyor. 

Kökleri 40 bin yıl öncesine dayanan selfie’nin tarihini ve kültürünü keşfetmenizi sağlayacak olan Museum of Selfies’de ziyaretçiler; ikonik fotoğraf alanlarında sosyal medya hesaplarında büyük ilgi gören havalı selfie’ler çekecek. “Sadece hayalini kurabildiğiniz mekanlarda akıllara durgunluk veren fotoğraflarınızı çekin” mottosuyla yola çıkan Museum of Selfies’e gelenler dünyaya tersinden bakıyor, altın banyosunda keyif yapıyor, emoji havuzunda yüzüyor, Game of Thrones tahtında oturuyor ya da Leonardo da Vinci’nin en bilinen eserlerinden Mona Lisa’nın önünde selfie çektiriyor.

İnteraktif eğlencenin son trendi olan Museum of Selfies’i yıllık 50 bin kişinin ziyaret etmesi hedefleniyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Metro Türkiye’den İzmir depreminde zarar gören işletmelere destek kampanyası

Metro Türkiye’nin pandemiden etkilenen yeme içme sektöründeki küçük işletmeleri desteklemek için 2020 yılı Nisan ayında başlattığı ve bugüne kadar 1.500 küçük işletmeye katkı sağlayan “Küçük İşletmem İçin” hareketi bu kez […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN