Özel Sektör Gönüllüler Derneği (ÖSGD) tarafından geliştirilen çalışan gönüllülüğü alanın tek ve en prestijli ödülleri, ‘Gönülden Ödüller’ 13. Kez 10 Aralık’ta sahiplerini bulacak.

Türkiye’de çalışan gönüllülüğü projelerini teşvik etmek için Özel Sektör Gönüllüler Derneği (ÖSGD) tarafından başarılı program ve projelere verilen Gönülden Ödüller töreni 10 Aralık 2020’de çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

Özel Sektör Gönüllüler Derneği (ÖSGD) tarafından, özel sektördeki gönüllülük çalışmalarını destekleyerek yaygınlaşmasını sağlamak ve toplumda fark yaratan iyi örnekleri ödüllendirmek amacıyla 2007 yılından bu yana verilen alanın tek ve en prestijli ödülleri, 4 ayrı kategoride verilecek.

Kategoriler:

En Başarılı Gönüllülük Programı (Büyük Ödül)

En Başarılı Gönüllük Projesi

En Yaratıcı Gönüllülük Projesi

En Başarılı e-Gönüllülük Projesi

Ödül töreninin açılış konuşmasını ÖSGD Yönetim Kurulu Başkanı Semra Akman’nın yapacağı törende sunuculuğu Özlem Gürses üstlenirken, Dr. Kerem Dündar “Gönüllü Beyni” başlıklı konuşmasıyla tüm katılımcılara ilham verecek.

Dr. Kerem Dündar’ın konuşması ardından ÖSGD Başkan Yardımcısı Pınar Ilgaz’ın ödül kriterleri ve süreç hakkındaki bilgilendirmesinden sonra ödüller sahiplerine bulacak.

13. Gönülden Ödüller Seçici Kurul Üyeleri:

Pınar Ilgaz – ÖSGD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, ARGE Danışmanlık Kurucu Ortak

Nursel Ölmez Ateş – Borusan Holding, İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Başkanı

Gözde Morkoç Nikelay – PepsiCo Türkiye, Sürdürülebilirlik ve Dış İlişkiler Müdürü

Burcu Gündüz – AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı), Genel Müdür

Yasemin Salih – Dünya Gazetesi, Gazeteci