Endeksa Dijital Sohberler Serisi Başlıyor

KOBİ Postası

Pandemide vakalar ve yasaklar her geçen gün artarken, Yeni Nesil Gayrimenkul Değerleme ve Lokasyon Analizi Platformu Endeksa.com, sektördeki gelişmeleri ve hafta sonu evlerde geçirilecek vakti değerlendirmek için Dijital Sohbetler serisine başlıyor.

Pandemi nedeniyle alınan önlemleri destekleyen ve tam gün başlayan hafta sonu yasaklarına sektör sohbetleriyle katkı sağlamaya başlayan Endeksa, sektörün ileri gelenlerini ağırlayacak.

Her hafta Cumartesi günü düzenlenecek ve tüm emlak danışmanlarına ücretsiz olarak sunulacak sohbetlerin ilki 5 Aralık 2020 Cumartesi saat 15:00’te gerçekleşecek.

İlki gerçekleştirilecek Dijital Sohbetler’de Cumartesi günü Bospohorus Invest Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Gümüş moderatörlüğünde, TÜGEM Kurucu Başkanı Hakan Akdoğan ve Endeksa Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Görkem Öğüt bir araya gelecek.  Online olarak yapılacak etkinlikte sektördeki son gelişmeler, pandeminin etkileri ve yeni yönetmeliğin getirdikleri konuşulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yedi soruda kefirle ilgili merak edilenler

Kışa girerken bağışıklık sistemimizi güçlendirmeye yardımcı olmak için probiyotik içeriği yüksek ‘fonksiyonel gıdalar’ tüketmek önem kazanıyor. Kökeni Kafkasya’ya dayanan kefir, içeriğindeki probiyotikle öne çıkıyor. Ak Gıda Üretim Departmanı Gıda Mühendisi […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN