Kordsa, Global Concrete Summit’ingold sponsoru oldu

KOBİ Postası

Lastik ve inşaat güçlendirme ile kompozit teknolojileri pazarlarının global oyuncusu Kordsa, 30 Kasım-10 Aralık arasında beton dünyasını online olarak bir araya getirecek olan Global Concrete Summit (Küresel Beton Zirvesi)’in gold sponsoru oldu.

Sürdürülebilir beton tasarımı, üretimi ve uygulamaları için en son yeniliklerin paylaşılacağı zirvede Kordsa, beton güçlendirme uygulamalarında fark yaratan yenilikçi markası KraTos ile yer alacak.

“Tutkumuz yaşamı güçlendirmek” vizyonuyla faaliyet gösteren Kordsa, betonun ve beton yapıların geleceğini belirlemek amacıyla düzenlenen Global Concrete Summit (Küresel Beton Zirvesi)’in gold sponsorları arasında yer aldı. Amerika Hazır Beton Birliği ve Grey Matters tarafından düzenlenen zirve bu yıl pandemi sebebiyle sanal fuar olarak 30 Kasım-10 Aralık arasında online gerçekleştirilecek. Kordsa, zirvede katılımcılara, beton güçlendirme uygulamalarında kullanılan yenilikçi sentetik fiber donatıları KraTos Macro ve KraTos Micro’yu tanıtacak. Kordsa ayrıca, KraTos Rebound Minimizer ile KraTos Pool Fiber ürünlerinin sektöre getirdiği avantajları da aktaracak.

Beton dünyasının, inovasyon, direnç, yaşam döngüsü, düşük etki, sosyal sorumluluk ve insan sağlığı gibi başlıklarla ele alınacağı zirvede, aralarında Kordsa’nın da bulunduğu dünyanın dört bir yanından 30’un üzerinde akademisyen ve sektör profesyoneli konuşmacı olarak yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

KRİPTO PARA PİYASASINA Z KUŞAĞI YÖN VERİYOR

2020 yılını geride bırakmaya hazırlandığımız bu günlerde Thodex, kullanıcı profillerine dair veriler paylaştı. Türkiye’nin global lisanslı ilk kripto para borsası Thodex’in kullanıcılarının yüzde 51,4’ü 18-24 yaş aralığındaki Z kuşağına dahil […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN