FELİS ÖDÜLLERİ İÇİN BAŞVURULAR UZATILDI!

KOBİ Postası

15 yıldır reklam ve pazarlama sektöründeki yaratıcılığı ödüllendiren, prestijli ödül töreni Felis için başvurular 23 Eylül tarihine kadar kabul edilecek.

Reklam ve pazarlama sektöründeki gelişmelerin değerlendirildiği Felis Ödülleri, bu sene “Felis’i Gözüne mi Kestirdin?” sloganıyla katılımcılarını bekliyor. Yaratıcı dünyaya katkı sağlayan ekiplerin başarılarını ödüllendirmek amacıyla 15 yıldır düzenlenen Felis Ödülleri için başvurular 10 Ağustos’ta başladı. Ajansların, reklamverenlerin ve bireysel katılımcıların başvuruları 23 Eylül’e kadar kabul edilecek.

Her sene yeniliklerle sektörle buluşan ödül töreni bu yıl da pazarlama iletişiminde yaratıcılık, etki ve kalitenin referans noktası olduğunu gösteren yeniliklere imza atıyor. Yeni eklenen kategorilerle birlikte toplam 16 kategoride gözüne Felis’i kestirenleri bekleyen yarışma bu yıl tüm kategorilerde reklamveren başvurularını da kabul edecek.

Yarışmaya başvuran tüm işler dijital ortamda, sektörün çok kıymetli isimleri liderliğindeki jüri tarafından belirlenen kriterlere göre puanlanacak. Ardından yapılacak 3 aşamalı değerlendirme ile de yarışmanın kazananları belirlenecek. 2019 yılında 3 binin üzerinde başvuru alan yarışmanın kazananları ödüllerini 13 Kasım’da düzenlenecek ödül töreninde alacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Yeni eğitim döneminde dikkat edilmesi gerekenler

Pek çok ailenin kafasında yeni eğitim öğretim yılıyla ilgili soru işaretleri var. Çocuklar yüz yüze eğitime başlayacak mı yoksa evde mi devam edecekler, Korona virüsten nasıl korunabiliriz, evde verimli bir […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN