Alfemo ve Kids&Teens, dünyanın en prestijli mobilya fuarı iSaloni’de Türkiye’yi gururla temsil etti!

KOBİ Postası

Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı Turquality’nin de desteğiyle global pazarda zirveye oynayan Alfemo, iddialı standında tasarım ödüllü koleksiyonlarının yanı sıra Kids&Teens markası ile Orijinal Disney Lisanslı ürünlerini ve bebek, çocuk ve genç mobilyalarını da profesyonel ziyaretçilerin beğenisine sunuyor. Kids&Teens markasının, 45 ülkede Disney ile lisans anlaşması bulunuyor.

Konuyla ilgili bilgi aldığımız Alfemo İhracat Müdürü Serkan Duman, dünyanın en büyük ve prestijli mobilya fuarında yıllardır dünya devleriyle birlikte yer alıyor olmaktan son derece gururlu olduklarını belirterek şunları söyledi: “Her kıtadan yüzbinlerce kişinin ziyaret ettiği İ Saloni’de markamıza ve Standımıza gösterilen yoğun ilgi bizi çok mutlu etti. Burada bulunmamız dolayısıyla, mağazalaşmayı hedeflediğimiz ülkelerden partnerimiz olma potansiyeline sahip firma ve kişilerle bir çok yeni iş bağlantısı gerçekleştirdik. Markamızın değerine değer kattık.”

Alfemo’nun halen dünyanın 20’ye yakın ülkesinde 50’yi aşkın mağazası bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

LeasePlan’den ‘Uber’ iş birliği!

Dünyanın en büyük filo kiralama şirketi olarak beş kıtada ve 30’un üstünde ülkede dev bir araç filosunu yöneten LeasePlan, Avrupa’da 100’den fazla şehirde faaliyette olan Uber ile olan iş birliği […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN