İstikbal, Duisburg’ta

KOBİ Postası

BERBER konuşmasında şu ifadelere de yer verdi:

“İstikbal markasını bünyesinde bulunduran Boydak Holding, bilindiği üzere ülkemizin ekonomiye en fazla istihdam ve ihracat sağlayan kurumlarından biridir. 2017’de de 1 milyar dolar ihracat yapmayı hedefliyoruz. Türkiye’nin istihdamına daha da fazla katkı yapmak da en büyük amacımız.”

TÜRKİYE’NİN 2023 HEDEFLERİNDE İSTİKBAL

Ayrıca İstikbal’in 100’den fazla ülkeye ihracatı olan global bir mobilya markası olduğunu da hatırlatan BERBER, “İstikbal’den ve Boydak Holding’den, Türkiye’nin 2023 hedefleri açısından yüksek beklentimiz var. Bugün burada İstikbal’in Almanya’da 12., Avrupa’da ise 75. mağazasını açarak bu hedeflerimize ilerlemekteyiz. 2017’de dünyanın dört bir yanındaki toplam 21 ülkede yeni İstikbal mağazaları açarak bu hedeflere daha da yaklaşacağız. Dünya standartlarında İstikbal kalite, konfor ve estetiğine daha rahat erişebilmeniz için çok özel indirimlerle Avrupa’da İstikbal Baharı Kampanyası’nı da bu açılışla birlikte başlatıyoruz. Siz sevgili Duisburglular’dan, sizlere ait olan bu mağazaya ve Türkiye’nin markası İstikbal’e sahip çıkmanızı, Avrupa’da İstikbal Baharı indirimlerinden ve açılışa özel hediyelerden faydalanmanızı istirham ediyoruz.” diye belirtti.

2017’de 1 milyar dolarlık ihracat hedefleyen Boydak Holding’in lider markası İstikbal, Duisburg’ta açtığı Almanya’da 12., Avrupa’da ise 75. mağazasıyla, mağazalar zincirine bir yenisini daha eklerken, “Avrupa’da İstikbal Baharı Kampanyası’nı da bu açılışla birlikte başlatmış oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

DSDER başkanlığı Gül Gürer Alimgil yürütecek

“Vizyonerlerle Buluşmalar” seri etkinliklerine devam edeceklerini belirten DSDER Başkanı Alimgil, “Ekim ayında, dijital ortamda hizmet ve ürün geliştiren, farklı alanlardan sektörle ilişkili geniş kesimlerden katılımla büyük bir etkinlik yapacağız” dedi. […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN