ASUS, oyun meraklıları ve çarpıcı multimedya deneyimi arayan  bilgisayar kullanıcıları için geliştirdiği, 17.3 inç ekranlı yeni  N750JK’yı tüketicilerin beğenisine sundu. ASUS, N serisi yüksek performanslı multimedya dizüstü bilgisayar yelpazesine yeni üyesi  N750JK’yi ekledi. N750JK geniş görüş açısına sahip, yansıma engelleyicili ve Full HD  çözünürlük sunan 17.3 inç büyüklüğünde ekranıyla, dizüstü bilgisayarların alışılagelmiş  sınırlarının dışına çıkıyor.
ASUS N750JK, dördüncü nesil Intel® Core™ işlemci ve NVIDIA®  GeForce® ekran kartı ile yüksek işlem gücü sunarken, ASUS’a özel SonicMaster Premium  ses teknolojisiyle de hem oyun oynarken, hem de film izlemek veya müzik dinlemek gibi  multimedya kullanımlarında etkileyici bir deneyim yaşatıyor. ASUS N750JK, tasarımında  kullanılan dayanıklı ve şık metal malzeme ile yüksek performansının yanında arka  aydınlatmalı klavye gibi artılarıyla göz alıcı bir dizüstü bilgisayar olarak dikkat çekiyor. Harici subwoofer’a sahip SonicMaster Premium ses sistemi ASUS N750JK, tasarımında kullanılan yüksek kaliteli malzeme sayesinde şık ve güçlü  bir duruş sergiliyor. Dalgalanma efektli hoparlör ızgarası tasarımına zenginlik katarken  ses çıkışında mükemmel bir akustik performans sağlanmasına yardımcı oluyor. Full HD  çözünürlüklü ekran ise yansıma engelleyici özelliğiyle göz yorulmasını engelliyor ve geniş  bir görüş açısı sunuyor. ASUS N750JK, Bang & Olufsen ICEpower® teknolojisine sahip dört  hoparlörlü SonicMaster Premium ses teknolojisiyle geliyor.
Dört hoparlörlü ses sistemi ile  zengin ve sinematik kalitede çevresel ses üreten N750JK, daha derin bas sesler için çok  düşük frekansta sesleri üretebilen harici SonicMaster subwoofer ile dizüstü bilgisayarların  alışılagelmiş ses performansından çok daha fazlasını sunuyor. Esnek kullanıcı kontrollü ve  otomatik ses ayarları için ASUS, N750JK ile kullanıcılara MaxxAudio ses işleme araçlarını ve  AudioWizard programını da sunuyor. AudioWizard, ön tanımlı ses profilleriyle tüm çevresel  koşullar için en uygun ses çıkışı seçimini kolaylaştırırken, kullanıcılara kendilerine özel ses  profilleri oluşturma imkanı da veriyor. Yüksek performans için her an hazır ASUS N750JK, güçlü dördüncü nesil Intel® Core™ i7 işlemcisi sayesinde, sorunsuz  çoklu görev yetenekleri ile yüksek işlemci gücü isteyen tüm uygulamalarda benzersiz  bir performans sunuyor ve en sevdiğiniz filmler ile oyunların keyfine zengin detaylarıyla  varmanız için yüksek performanslı NVIDIA® GeForce® GTX850M ekran kartı içeriyor.
ASUS  Super Hybrid Engine II teknolojisine sahip olan N750JK, otomatik veri yedekleme ile uyku  modundan ve iki haftalık beklemeden sadece iki saniyede çıkarak kullanımınıza kaldığınız  yerden devam etme imkanı veriyor.  Oyun tutkunlarının ve multimedya meraklılarının bir dizüstü bilgisayarda aradığı tüm  özellikleri N serisinin 17.3 inç ekranlı en yeni üyesi N750JK ile sunan ASUS, “İnanılmazın  Peşinde” marka ruhunu geliştirmeye devam ediyor.
ÖZELLİKLER* İşlemci Intel® Core™ i7 4700HQ  Ekran Kartı 4 GB bellekli NVIDIA® GeForce® GTX 850M  İşletim Sistemi Windows 8, Windows 8 Pro Ekran 17.3 inç, yansıma yapmayan, LED arka aydınlatmalı Full HD (1920 x  1080)  Bellek 16 GB (2 x 8 GB) DDR3L 1600 MHz SDRAM  Depolama 256GB SSD 1.5 TB HDD 5400 RPM Optik Sürücü Blu-ray Yazıcı Kamera HD Boyutlar 415 x 275 x 29.9 mm  Ağırlık 3.4 kg (Batarya dahil) *Özellikler ve ürün bulunabilirliği önceden herhangi bir bilgilendirme yapılmaksızın değişebilir  ve ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. Gerçek performans uygulamalara, kullanıma,  çevreye ve diğer faktörlere bağlı olarak farklılık gösterebilir.
ASUS N750JK, 4999 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.