FabergeTürkiye’nin online lüks mağazası Alwaysfashion, lüksü bir yaşam tarzı olarak benimseyen herkes için muhteşem alternatifler sunuyor. 

Alwaysfashion’da dünyaca ünlü onlarca marka; mücevherden aksesuara, ev dekorasyonundan gurme lezzetlere kadar özel, ayrıcalıklı ve lüks yüzlerce ürün sizi bekliyor.

Dünyanın önde gelen markalarını, Türk markalarıyla bir araya getirmeyi hedefleyen Türkiye’nin online lüks mağazası Alwaysfashion, lüks yaşam tarzına hitap eden geniş ürün yelpazesiyle çok özel alternatifler sunuyor.

Alwaysfashion mücevher ve takı, saat, ev dekorasyonu ve gurme lezzetlerle hem lüks alışverişin tadını çıkarmak isteyenlerin hem de sevdiklerine özel hediyeler vermek isteyenlerin tercihi oluyor.

Vakko, Godiva, Tag Heuer, Nespresso, Omega, Divan, Selamlique, Lindt, Versace, Gucci, Fendi, Burberry, Marie Antoinette, Montblanc, Hermes, Salvatore Ferragamo ve daha birçok markayı bir araya getiren Alwaysfashion, kişisel stil danışmanlığı ve bireysel asistanlık hizmetleriyle, online lüks alışveriş tecrübesini daha önce hiç olmadığı kadar rafine hale getiriyor.

Alwaysfashion ayrıca, moda, trendler, güzellik ve lifestyle konularına yer verdiği blog’u ve haftalık yayınlanan online dergisiyle güncel konuları da kullanıcılarıyla paylaşıyor.

Ürünlerinde %100 orijinallik garantisi sunan Alwaysfashion, kullanıcılarının güvenliğini en üst noktaya taşımak için kredi kartı bilgilerini hiçbir şekilde sistemlerinde tutmuyor ve kişisel verileri korumak için en son güvenlik teknolojilerini kullanıyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın