ord binek ve ticari araçlarda 30 bin liralık krediye yüzde 0,89 faiz fırsatı sunuluyor.

Ford’dan yapılan açıklamaya göre, Mart ayı kampanyasıyla Ford sahibi olmak isteyenlere, 2013 ve 2014 model yılı binek ve ticari araçlara da avantaj sağlanıyor.

2014 model yılı binek Ford modellerine sahibi olmak isteyenler, Mart ayında 24 ay vadeli, yüzde 0,89 faizli 30 bin liralık kredi desteğiyle ya da yüzde 2’lik peşin alım avantajıyla dilediği araca sahip olabiliyor.

Mart kampanyasıyla, Ford marka 2013 model yılı binek araçlarına da aynı avantajlarla sahip olmak mümkün olurken, bu modeller için dileyenler ayrıca, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 1500 liralık takas desteği seçeneğini de kullanabiliyorlar.

İsteyenler Transit Custom ve Tourneo Custom modellerine yüzde 2’lik peşin alım desteğiyle sahip olabiliyor. Kredi desteği ve peşin alım desteği kampanyaları 2013 model yılı Transit, Transit Custom ve Tourneo Custom için de geçerli oluyor. 2013 model Transit, Transit Custom ve Tourneo Custom modellerinde tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 1500 liralık takas desteği de mevcut oluyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın