Fiat, Mart ayında yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenlere 18 bin liraya 18 ay sıfır faizli kredi imkanının yanında indirim fırsatları sunuyor.

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat’tan yapılan açıklamaya göre, şirket yeni bir otomobil sahibi olmak isteyen müşteriler için hazırladığı avantajlı kampanyalarına Mart ayında da devam ediyor.

Koç Fiat Kredi’nin desteğiyle hazırlanan kampanyada, Fiat’ın Freemont ve Yeni Panda haricindeki tüm modelleri 18 bin liraya 18 ay sıfır faizli kredi fırsatıyla otomobilseverlerin beğenisine sunuluyor. 2013 veya 2014 model yeni bir otomobile daha uzun vadede sahip olmak isteyen müşteriler ise 35 bin liraya 48 ay yüzde 0,99 faizli kredi imkanından faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında ayrıca, nakit alımlarda Mart ayı boyunca Freemont, Yeni Panda ve 500 by Gucci dışındaki modellerde anahtar teslimi fiyat üzerinden 1250 lira indirim sağlanıyor.

Fiat 2013 model araçları için başlattığı Model Yılı Kampanyasına Mart ayında da devam ediyor. Kampanyada tüm Fiat otomobil modellerine indirimli fiyatlarla sahip olunabilirken, Fiat 500L modelinde ekstra donanım paketi hediye ediliyor.

Birbirinden farklı fırsatların yer aldığı Fiat’ın Mart ayı kampanyasında ayrıca, Punto Urban modelinde, anahtar tesliminde 2 bin lira değerindeki “Premium Paket”, 2013 model yılı Fiat 500 modelinde de “Otomatik Vites” hediye ediliyor.

Fiat 500 ailesinin tasarım ve şıklığı bir arada sunan ikonik modeli 500 by Gucci’de ise avro döviz kurunu Mart ayı sonuna kadar 2,35 liraya sabitliyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın