Türkiye’nin en yenilikçi mobil iletişim operatörü Avea, yıl içerisinde çiftçilerin gelir düzenlerinde yaşanan değişimleri dikkate alarak, yıllık iletişim ihtiyaçlarını tek seferde karşılayabilecekleri faturasız bir paket geliştirdi.

Çiftçi dostu “Yıl Boyu Konuşturan” paket!

Avea abonesi çiftçiler, kendileri için geliştirilen ‘Yıl Boyu Konuşturan’paketle, tam 12 ay boyunca her yöne 5000 dakika ile kesintisiz konuşma fırsatı elde ediyor. Numarasını Avea’ya taşıyan, yeni hat alarak gelen ya da mevcut müşteriler için aynı ücrete tabi olan paket, yıllık 180 TL (KDV-ÖİV dahil) karşılığında tüm çiftçilerin kullanımına sunuluyor.

Çiftçinin günlük kılavuzu “Avea Tarım Haber Paketi” servisi de ücretsiz!

Yeni Avea Tarım Haber Paketi servisi ile çiftçiler, yetiştirdikleri ürüne özel verim artıracak bilgileri, yaşadıkları bölgeye ait günlük hava, nem ve rüzgâr tahminleri ile tarım sektörüne ilişkin tüm haberleri SMS yoluyla cep telefonlarından takip edip, sektörle ilgili tüm gelişmelerden anında haberdar olabilecekler. “Yıl Boyu Konuşturan” paket müşterileri Avea Tarım Haber Paketi Servisi’nden 12 ay boyunca ücretsiz olarak yararlanma hakkına da sahip olacaklar.

Avealı çiftçiler, e-fidancim.com alışverişlerinden de yüzde 15 indirim kazanıyor

Avea’nın çiftçilere sunduğu ayrıcalıklar, bunlarla da sınırlı değil.

Avealı çiftçiler, www.e-fidancim.com’dan yapacakları tohum, fide, fidan, süs bitkisi ve bitki bakım ürünü gibi tüm tarımsal ürün alışverişlerinde yüzde 15 indirim fırsatını da elde ediyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın