IMG_5456HMF Makina’nın geleneksel “Servis Gücü Şampiyonu Belirler” servis toplantısı bu yıl 10 – 12 Ocak 2014 tarihleri arasında Kıbrıs Cratos Otel’de gerçekleşti.

Türkiye’deki tüm servislerini Kıbrıs’ta bir araya getiren HMF Makina servis toplantısına yaklaşık 70 kişi katıldı. Organizasyonun ilk gününde HMF servisleri 2013 ve 2014 yılları hakkında HMF Satış Sonrası Hizmetler ve Yedek parça departmanlarıyla görüş alışverişinde bulundular.

HMF Makina yönetiminin açılış konuşmalarıyla başlayan ikinci günde; HMF Makina Genel Müdürü Tamer Öztoygar ve Genel Müdür Yardımcısı Ömer Engin Uzun sektörde servisin önemini vurguladı; Öztoygar; “Geçtiğimiz yıl bizimle beraber özveriyle çalışan servislerimizi katkılarından dolayı tebrik ediyorum. İçinde bulunduğumuz 2014 yılı içinde performansı katlayacağımıza inanıyorum. Hep söylediğimiz gibi servis gücü şampiyonu belirler, katkılarınızla bu yıl da başarılara imza atacağız.” şeklinde konuştu.

Pazarlama ve İş geliştirme departmanı tarafından, pazar trendlerinin ve yıl içinde yapılan pazarlama çalışmalarının anlatıldığı sunumun ardından, SSH ve Yedek Parça departmanlarının sunumlarıyla devam edildi.

Organizasyonda eksileri ve artılarıyla 2013 yılı değerlendirilirken 2014 için hedefler belirlendi. 2013 yılı içinde Endüstriyel ve İş makinası alanında en iyi performans sergileyen servislere plaket ve çeşitli ödüller verildi.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın