Dikey Posterler 50x70.inddTürkiye teknoloji perakendeciliğinin lideri Teknosa, “Hayat çok güzel” reklam filmi ile dikkatleri yine üzerine çekiyor. “Teknoloji, hayatın yerini asla tutamaz” sloganıyla çıkış yapan reklam filminde, en güzel anların ancak gerçek dokunuşlarla elde edilebileceği, teknolojiye ihtiyaç duyulduğu anlarda ise Teknosa’nın daima tüketicilerin yanında olduğu vurgulanıyor. Reklam filminde verdiği mesajla müşterileriyle kurduğu bağa dikkat çeken Teknosa, sektördeki lider duruşunu bir kez daha ortaya koyuyor.

“Hayat, teknolojinin yerini asla tutamaz”

Teknosa “Hayat çok güzel” reklam filminde, gerçek anlar ile teknolojiden faydalanılarak yaşanan anları karşılaştırıyor. Filmde, “Hangi navigasyon sistemi, babanızdan daha iyi yol gösterebilir ki? Dünyanın en iyi ses sistemi, kızınızın sesini ilk duyduğunuz andan daha mutlu edemez ki sizi. Hangi film, annenizin anlattığı masaldan daha iyi olabilir? Lisenin pilav gününde sıra arkadaşınızı bulmak, onu internette bulmaktan çok daha güzel değil mi?” cümleleri paralel görüntülerle desteklenerek işleniyor. İzleyenlerine, hayatın teknolojinin yerini asla tutamayacağı mesajını veren filmin sonunda ise Teknosa’nın, her türlü teknolojik ihtiyaçları için tüketicilerinin daima yanında olduğu vurgulanıyor.

Seslendirme Haluk Bilginer’den

unnamed-3Gönenç Uyanık’ın yönettiği, prodüksiyonunu ise Depo Film’in üstlendiği filmin çekimleri İstanbul, Bolu ve Ankara’da 4 gün sürdü. Cahit Berkay düzenlemesi ve Yavuz Turgul bestesi olan Sultan filminin tema müziği, Mert Tunay tarafından bu proje için yeniden düzenlendi. Reklam filminin seslendirmesini ise ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Haluk Bilginer gerçekleştirdi.

Reklam filmini http://www.youtube.com/watch?v=X9lqBbR6BCY adresinden izleyebilirsiniz.

KÜNYE

Reklamveren: Teknosa

Reklam Ajansı: TBWA ” ISTANBUL

CCO: İlkay Gürpınar

Kreatif Direktör: Volkan Karakaşoğlu

Yaratıcı Ekip: Güney Soykan, Orkun Önal, Kerem Tüten, Sungu Hacışabanoğlu, Yıldırım Çakmakçı

Marka Ekibi: Esra Özkan, Tuğba Balcı, Özge Keskin

CSO: Toygun Yılmazer

Stratejik Planlama Ekibi: Tuğyan Çelik, Nisan Danışman, Emirhan Çelikbilek

Prodüksiyon Ekibi: Ceyda Kayaçetin Shutle, Pelin Güneş, Gizem İnan

Yönetmen: Gönenç Uyanık

Prodüksiyon Şirketi: Depo Film

Post Prodüksiyon Şirketi: İmaj

Müzik: Cahit Berkay, Yavuz Turgul

Aranjman: Mert Tunay

Dış Ses: Haluk Bilginer

Fotoğraf: Moonshot / Mustafa Çetin

Medya Ajansı: Mediacom

Kullanılan Mecralar: TV


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın