TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, oyun sitelerinden Merlin’in Kazanı ile birlikte “Playstore Yılın Oyunları” anketini düzenliyor.

TTNET açıklamasına göre, şirketin dijital oyun platformu Playstore, oyun dünyasının en önemli sitelerinden Merlin’in Kazanı ile birlikte “Playstore Yılın Oyunları” anketini gerçekleştiriyor. Söz konusu oylamayla Türk oyuncuların 2013 yılında en çok tercih ettikleri oyunlar ortaya çıkacak.

Türkiye’de sayıları milyonlara ulaşan oyun tutkunları, sektöre yön verecek bu oylamada buluşacak. Playstore sponsorluğuyla bu yıl oyuncular fikirlerini belirtirken bir yandan da özel indirimler ve hediyelerle arşivlerini geliştirebilecek.

Türkiye’deki oyuncu potansiyelini gösterecek ve oyuncuların seslerini duyuracak olan anket, bugün saat 20.12’de başlayacak. Toplamda 21 kategoriden oluşan “Playstore Yılın Oyunları” listesinde 100’ü aşkın seçenek katılımcıları bekliyor olacak. Oyun severler oylamaya “Facebook.com/merlininkazanitr ve merlininkazani.com/yilinoyunlari” adreslerinden katılabilecek ayrıca görüşlerini Twitter üzerinden “#benimoyunum” hashtag’i ile belirtebilecek.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın