Avea’nın Genç Yetenek Programı AveaMasters’ın 2014 başvuruları başladı.

Avea açıklamasına göre, Avea’nın gençleri,  geleceklerine yatırım yaparak sektöre ve iş dünyasına hazırladığı AveaMasters programı, 2014 yılı için başvuruları sosyal medya ve “www.avea.com.tr” üzerinden almaya başladı.

Bugüne kadar 47 binden fazla başvuru alan ve 200’ü aşkın gence iş, 750 üniversite öğrencisine de staj imkanı sağlayan AveaMasters, 8. yılında da gençlere kapılarını açacak. 31 Aralık 2013’e kadar sürecek başvurular sonucunda Genel Yetenek Testi, İngilizce Testi, Panel Mülakatlar ve Bireysel Değerlendirme aşamalarından geçen gençler, programa dahil olmaya hak kazanacak.

AveaMasters sürecinde gençler, 2 ay boyunca üzerinde çalıştıkları projeleriyle Evreka Proje Yarışması’na katılacak. Avea, bu program aracılığıyla gençlere Avea yöneticilerinin koçluğunun yanı sıra gerçek bir iş deneyimi yaşatarak, profesyonel yaşamın kapılarını aralama fırsatı da sunacak.

Program kapsamında yapılacak üniversite tanıtımlarıyla beraber Avea yöneticilerinin katılımıyla, aralık ayı içerisinde yaklaşık 600 öğrenci Avea Teknoloji binasında Avea Şirket Günleri’ne katılacak. Gençler, işe alım ve staj başvurularında bir referans haline gelen AveaMasters programı sonunda, staj veya iş imkanı ya da Pazarlama Okulu’na katılma fırsatı bulacak.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın