Avea, ofis çalışanlarının pazartesi sendromundan kurtulup, haftaya keyifli bir başlangıç yapmaları amacıyla plaza çalışanlarına yönelik aktiviteler düzenlemeye başladı.

Avea açıklamasına göre, iş hayatının profesyonelleri beyaz yakalılar için haftaya keyifli bir başlangıç için bir dizi aktivite hazırlayan Avea, düzenlediği ilk aktiviteyle, Ümraniye Akkom Cessas, Maslak Noramin Plaza, Hürriyet Gazetesi ve Avea Maçka ofislerindeki çalışanlara Lavazza’dan özel kahve ikramı yaptı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Avea Bireysel Segment Yönetimi Direktörü Zeynep Emre Manço, beyaz yakalılara özel pazartesileri yapılacak aktivitelerle, çalışanların yeni haftaya daha keyifli bir şekilde başlamalarına katkı sağlamayı hedeflediklerini ve bu kapsamda kendilerine hoş sürprizler hazırladıklarını ifade etti.

Özellikle büyükşehirlerin hızlı ve temposu yüksek çalışma ortamlarında pazartesi sendromu diye tanımlanan bir gerçek olduğunu belirten Manço, şunları kaydetti:

“Haftanın ilk iş gününde, çalışanlar, işlere uyum ve odaklanmada mutlaka zorluklar yaşıyor. Bu nedenle çalışanların ofislerinde kendilerine yapacağımız küçük ikramlar ve farklı aktivitelerle hem molalarına keyif katmayı hem de yeni haftaya daha hoş bir duygu ile başlamalarını hedefledik. İş dünyasının baş döndüren temposu içinde çalışan herkes için, kahve molaları vazgeçilmez anlardandır. Bu yüzden ilk etkinliğimizi plaza çalışanlarına kahve ikramı olarak planladık. Önümüzdeki dönemlerde de gerçekleştireceğimiz birçok farklı sürprizle, çalışanların hayatlarına keyif katmaya devam edeceğiz.”


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın