Garanti Masters, dünyanın önemli yayın gruplarından Financial Times’ın The Banker ve Professional Wealth Management (PWM) dergilerinin ortaklaşa düzenlediği “2013 Global Özel Bankacılık Ödülleri” kapsamında “Türkiye’deki En İyi Özel Bankacılık” ödülünü aldı.

Garanti Bankası açıklamasına göre Garanti Masters, 30 Ekim’de Cenevre’de gerçekleştirilen törende, bankacılık alanındaki çalışmalarıyla ödüle değer bulundu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Onur Genç, Garanti Masters Özel Bankacılık olarak, müşteri varlıklarını yönetme ve yenilikçi, sürdürülebilir yatırım ürünleri sunma yeteneklerinin, başarılarının ardındaki en büyük etken olduğunu belirterek, “The Banker ve PWM tarafından Türkiye’de bu ödüle 3. kez layık görülmek, bizi çok gururlandırdı. Müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinin uluslararası arenada takdir edildiğini kanıtlayan ödül, markamızın gücünü de gösteriyor. Garanti Masters Özel Bankacılık, müşteri odaklılık, inovasyon ve kaliteli hizmet anlayışıyla sektöre öncülük etmeye, ulusal ve uluslararası platformlarda başarısının karşılığını almaya devam edecek” dedi.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın