hamdi akin kobipostasiTÜRKİYE Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara, ekonomi ve iş yaşamında önemli başarılara imza atan bir konuğu ağırladı. Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜGİAD Ankara’nın kurucusu Hamdi Akın, şubede kendi adının verildiği salonun açılış törenine katıldı. TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın ve üyelerle bir araya gelen Akın, kendi iş yaşamından örnekler vererek tavsiyelerde bulundu.
ÖNEMLİ BİR İSİM
‘Hamdi Akın’ isminin kendileri için çok önemli olduğuna dikkat çeken TÜGİAD Ankara Başkanı Barış Aydın, “Akın’ın, yalnızca genç işadamlarının değil, Türk iş dünyasının sesi, temsilcisi olması yolunda gösterdiği çabaların da katkısıyla TÜGİAD bugün, Türkiye’nin en güçlü sivil toplum kuruluşlarından biri oldu ve Türk girişimcilerin vizyonu haline geldi. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Akın’ın bilgi ve engin tecrübelerine her zaman ihtiyaç duyacağız” dedi.
“ÇOK ÇALIŞIN”

Ankara’dan İstanbul’a yolculuğu ve TÜGİAD Ankara’nın kuruluşu hakkında üyelere bilgi veren Hamdi Akın ise dernek kurmanın ve bunu önemli bir seviyeye getirmenin zorluklarından söz etti. Dernek üyelerine kendi iş yaşamından örnekler veren Akın, “İş yaparken farklı sektörlerden kişilerle çalışmaya özen gösterin. Bunu yaparken ise herkese karşı eşit olmaya dikkat edin. Birbirinizle iş yapmaya gayret edin ve çok çalışın” tavsiyesinde bulundu.

AÇILIŞI BİRLİKTE YAPTILAR
Konuşmaların ardından Barış Aydın, Hamdi Akın’a teşekkür plaketi takdim etti. Akın ve Aydın daha sonra TÜGİAD Ankara’ya yeni üye olan genç işadamlarına rozetlerini taktı. Salonun açılışı ise tüm üyelerle birlikte gerçekleştirildi. Açılışın ardından Barış Aydın, şubenin yeni binası hakkında Akın’a bilgi verdi. Üyeler bir arada bulunmanın mutluluğunu yaşadı.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın