Fiat Ticari Araçlar, Bursa’da, İnegöl Ban Otomotiv’in işbirliğiyle görücüye çıkacak.

Tofaş açıklamasına göre, Türkiye’de Tofaş çatısı altında temsil edilen Fiat’ın, Ducato Kamyonet, Ducato Minibüs ve Pratico modellerini kapsayan “Fiat Ticari Araçlar Roadshow”u, 20 Kasım tarihinde Bursa’da, İnegöl Ban Otomotiv’in işbirliğiyle, Keresteciler Çarşısı’nda sergilenecek.

33 ilde, 38 Fiat bayisinin desteğiyle gerçekleştirilecek ve 2 aydan uzun sürecek etkinlik kapsamında, Fiat’ın toplam 6 farklı ticari araç modeli, sanayi siteleri ve meyve-sebze halleri gibi alanların yanı sıra beyaz eşya, su ve tüp bayileri ile toptancıların bulunduğu mekanlarda sergilenecek. Katılımcılar, kapılarına kadar gelen etkinlik boyunca, Fiat’ın Ducato Kamyonet, Ducato Minibüs ve Pratico ticari araç modellerini inceleme imkanı bulacak. Hem gücü ve dayanıklılığı hem de yakıt ekonomisiyle takdir toplayan Multijet motorlu araçları test etme fırsatını yakalerken; ikramlar, eğlenceli aktiviteler ve sürpriz hediyelerle keyifli bir gün geçirecek.

Fiat Ticari Araçlar Roadshow kapsamında, uzunluğu 2,8 ile 4,2 metre arasında değişen 4 farklı kasa uzunluğu, çift kabin ve frigo seçeneklerine sahip Ducato kamyonet ailesi, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen üst yapım çözümleriyle, küçük ve orta ölçekli işletmelerin vazgeçilmez yardımcıları arasında yer alacak. 3 farklı gövde seçeneğiyle, 14 ila 21 kişi taşıma kapasitesine sahip olan Ducato minibüs ailesi, 13 m3 ve 16+1 kişi kapasiteli versiyonuyla yolcu taşımacılığında pratik çözümler sunacak. Fiat Pratico ise boyutları ve taşıma kapasitesiyle, “yük olmadan yük taşıyan iş ortağı” olarak dikkatleri üzerine çekecek.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın